Informace

MOJA je diskrétní privát s možností ubytování po hodinách.

pokoj Exclusive

Výborně dostupná a přesto velmi diskrétní lokalita ve Vepřeku u Nové vsi, Vám umožní užít si se svou milenkou či milencem v luxusně vybavených pokojích krásné chvíle, relax ve vířivce či parní sprše. Pokoje jsou vybaveny minibary, LCD televizory, rádiem a koženými postelemi. To vše v naprosté diskrétnostia čistotě.

Hodinový hotel MOJA je určen pro ...

Pokud hledáte klid a diskrétní prostředí, pak je milenecký azyl určen právě pro Vás. Po domluvě je možné ubytování dvou, tří a více osob, které chtějí zkusit něco nevšedního, co by osvěžilo jejich vztah nebo se prostě pobavit či relaxovat.
Hotel je také určen hostům, kteří nevyžadují pokoj na celý den a potřebují pouze přespat za přijatelnou cenu.
V žádném případě neposkytujeme ubytování prostitutkám či podobné klientele.
Rezervaci pokojů prosím hlaste 2h předem. V případě rezervace na celou noc či víkend volejte do 12:00

Naše vize je ...

Stát se Vaším dlouhodobým partnerem, kamarádem, u kterého budete mít jistotu, že Vám vždy půjčí klíče od svého bytu a nebude se na nic ptát.
Nabídnout Vám dočasné ubytování za přijatelný poplatek

Fungujeme takto ...

První rezervaci doporučujeme provést pomocí mobilního telefonu a domluvit si detaily návštěvy Při opakovaných návštěvách je nejrychlejším způsobem zaslání sms zprávy. Před vstupem do hotelu Vás vyzvedne obsluha, která Vás zavede na pokoj. Obsluha Vám vysvětlí pravidla našeho hodinového hotelu. Platba probíhá před vstupem do pokoje. Klíče od pokoje budete odevzdávat při odchodu z mileneckého azylu.

Vybavení hotelu je ...

V hotelu se nachází 3 pokoje. Hotelové pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením (WC, vana a sprchový kout (BASIC), vířivka (VIP), parní sprcha (EXCLUSIVE) )
Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory s několika desítkami programů (včetně erotického kanálu), minibarem, skleničky... Bezproblémové parkování – před hotelem nebo po domluvě možnost parkování na pozemku hotelu pro ještě lepší diskrétnost.

Servis

ČISTOTA, POHODLÍ a DISKRÉTNOST

občerstvení a nápoje